NBA 2K24 - náhled

NBA 2K24 bylo oficiálně oznámeno

8. 7. 2023
Zdroj náhledu: 2K Games

Po roce jsme se opět dočkali oznámení nové hry ze série NBA, kterou má pod hlavičkou studio 2K Games. Nový díl s názvem NBA 2K24 přinese speciální funkce pro konzole nové generace.

Nové NBA 2K24 nabídne několik revolučních funkcí, nicméně ty budou dostupné jen pro některé platformy. Půjde například o podporu funkce cross-play, která však dorazí pouze na konzole Playstation 5 a Xbox Series X/S. Majitelé starších konzolí Xbox One a Playstation 4, a rovněž i počítačů, mají bohužel prozatím smůlu. Na druhou stranu tomu bude odpovídat cenovka. Zatímco na počítačích a starších konzolích zaplatíte za základní edici 59,99 euro, u Playstation 5 a Xbox Series to bude rovných 69,99 euro. Jak se tedy zdá, u NBA 2K24 se PC verze stále neřadí mezi next-gen, což je na jednu stranu rozhodně škoda. Další užitečnou funkcí má být tzv. ProPlay, která do hry přenese záběry z reálných zápasů NBA. Díky tomu by měl být zážitek ještě více realistický a uvěřitelnější. Uvidíme, jak tato funkce bude fungovat a co vlastně všechno nabídne.

Kromě základní edice bude u NBA 2K24 i vyšší Black Mamba Edition s cenou 99,99 euro a prémiová 25th Anniversary Edition – Summer League za bezmála 150 euro. Na přebalu hry se objeví zesnulý hráč NBA Kobe Bean Bryant. Datum vydání nového dílu je naplánováno na 8. září letošního roku.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.