Stalker2

Vydání Stalkera 2 bylo odloženo na prosinec

13. 1. 2022
Zdroj náhledu: GSC Game World

Stalker 2: Heart of Chernobyl je jednou z nejvíce očekávaných her letošního roku. Bohužel původní datum vydání, plánované v dubnu, již neplatí. Vývojáři ze studia GSC Game World nyní oznámili, že ke spuštění hry dojde 8. prosince.

Vývojáři v prohlášení uvedli, že těchto sedm měsíců navíc je potřeba k naplnění jejich vizí a dosažení požadovaného stavu hry. Stalker 2 je jejich největší projekt v historii, a proto je zapotřebí pokračovat v testování a vývoji. Není to poprvé, co slyšíme o hře špatné zprávy. Na konci minulého roku vývojáři oznámili plán začlenit do hry NFT. Velká vlna odporu ze strany hráčů nakonec donutila studio toto rozhodnutí zvrátit a plán zrušit. Nyní se dovídáme o odložení hry o více jak půl roku, což by mohlo naznačovat, že vývoj nejde tak dobře a na hře jsou potřeba ještě velké úpravy. Do dnešního dne vývojáři zveřejnili jen pár informací o hře, byly zveřejněny systémové požadavky a také jsme měli možnost zhlédnout několik videí.


Článek pro Gaming Professors napsala Adéla Barešová.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.