Byla oznámena hra A Quiet Place

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Paramount Pictures
Jistě většina z vás zná dvojdílný film s názvem „A Quiet Place“, v českém překladu „Tiché místo“. První díl tohoto hororového thrilleru vyšel již v roce 2018 a sklidil úctyhodný úspěch s hodnocením 73 % na ČSFD.cz. Nebylo tedy překvapením, že o dva roky později jsme se dočkali druhého dílu, který byl stejně tak dobře zpracovaný jako ten první.
Touto zprávou nejspíše potěším fanoušky filmu, kteří jsou také vášnivými hráči her. Vývojářské studio Saber Interactive společně s dalšími studii Illogika a Ep1t0me oznámilo nový herní titul s názvem „A Quiet Place.“ Titul se bude odehrávat ve stejném světě, ve kterém se odehrával již zmíněný úspěšný dvoudílný film. Hra nicméně bude mít svůj originální příběh, nejspíše s jinými hlavními hrdiny.

Co vše víme o hře A Quiet Place?

Jedná se o singleplayer hororovou adventuru, která s sebou ponese i určitý příběh. Tvůrci chtějí do hry promítnout napětí a drama, které bylo v obou filmech. Jak jsem již zmínila výše, titul bude mít svůj vlastní originální příběh, nicméně neví se, zda se ve hře nějaké postavy z filmu přece jen neobjeví. Na více informací si ještě budeme muset počkat, avšak už teď se na hororový titul s prvky adventury nesmírně těším.

Zdroj: techraptro.net

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn