Gray Zone Warfare – bafiky baf

Byla představena nová česká hra Gray Zone Warfare

4. 11. 2023
Zdroj náhledu: MADFINGER Games

V Česku vzniká další zajímavý projekt. Nezávislé studio MADFINGER Games může mnoho z vás znát jako autory mobilních her, například Dead Trigger, UNKILLED, Shadowgun Legends a mnoha dalších. Vývojáři už dříve avizovali, že se chystají prorazit na pole počítačových her, a konečně oznámili to, na čem usilovně pracovali. Gray Zone Warfare má být taktické FPS využívající sílu Unreal Enginu 5 naplno. Titul se má maximálně zaměřit na realismus s rozsáhlým přizpůsobením zbraní, následky zranění a skutečnou balistickou simulací. Každá chyba v otevřeném světě vás bude mrzet, ať už budete jednat na vlastní pěst, nebo v týmu. 

Po záhadné události odehrávající se na ostrově v jihovýchodní Asii, ve fiktivní zemi Demokratické republiky Lamang, byli tamní obyvatelé evakuováni a na oblast byla uvalena karanténa. Prozkoumejte jako člen jedné ze tří jednotek, co se stalo, a dostaňte z ostrova vše cenné. S možností si široce modifikovat vlastní střelnou zbraň a se složitostí unikátního systému zdraví budete mít svůj osud pevně v rukou vy sami. Přizpůsobte se okolí, zvolte vhodnou taktiku, jednejte s rozvahou a bojujte proti dalším hráčům nebo proti umělé inteligenci.

Oznamovací trailer Gray Zone Warfare odhaluje více detailů ze hry skrze ukázky gameplaye a herních mechanik. Titul by se k hráčům měl dostat někdy během příštího roku na prozatím jedinou potvrzenou platformu, na PC.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.