ETS2 Řecko - náhled

Další zastávkou ve hře Euro Truck Simulator 2 bude Řecko

2. 11. 2023
Zdroj náhledu: SCS Software

Vydání mapového rozšíření West Balkans je úspěšně za námi, tudíž bylo asi jen otázkou času, kdy se SCS Software pochlubí další destinací, do níž se s našimi tahači budeme moci vydat. V nadcházejícím DLC navážeme celkem plynule na West Balkans a i Road to the Black Sea, jelikož ze Severní Makedonie či Bulharska se nám otevře další lokace plná krás, a tou je Řecko. Oznámení doprovází klasicky také krátký trailer.

Rozšíření s názvem Euro Truck Simulator 2: Greece nabídne přibližně čtrnáct měst, což není nijak závratné číslo, a půjde pravděpodobně o menší rozšíření na styl Itálie. Díky menší rozloze by však vývoj mohl proběhnout poměrně rychle a tím se zúžit okno mezi West Balkans a Greece. Jinými slovy bychom se tohoto DLC mohli dočkat poměrně brzy, a to klidně i v první polovině příštího roku. Samozřejmě jsou to jenom naše dohady a zbožné přání, avšak také SCS Software přiznává, že tzv. předprodukční fáze je u Řecka oproti minulým DLC značně urychlena. No, uvidíme.

Zdroj: SCS Software

Kromě čtrnácti měst nabídne Euro Truck Simulator 2: Greece také typickou řeckou kulturu, malebné vesničky a nejznámější ikonická místa. Rovněž se dočkáme i několika novinek, jako jsou hotelové komplexy či bavlníkové farmy. Rozšíření Euro Truck Simulator 2: Greece si můžete prozatím přidat do svého seznamu přání na Steamu. Kromě toho se do her od SCS Software chystá také zásadní aktualizace 1.49, která přinese vylepšené počasí či možnost zakoupení ojetých tahačů.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.