Stalker 2 – mutant

Bylo odhaleno datum vydání pro S.T.A.L.K.E.R. 2

14. 6. 2021
Zdroj náhledu: GSC Game World

Během živého vysílání Xbox E3 se objevila nová upoutávka na hru Stalker 2, která představuje gameplay známý veteránům nechvalně proslulé hry Exclusion Zone - ovšem v dramaticky vylepšené grafice. 

Ujměte se role osamělého stalkera a prozkoumávejte fotorealistický otevřený svět v radioaktivní zóně o velikosti 64 km² s různým prostředím, které odhaluje postapokalyptickou atmosféru z mnoha různých pohledů. Procházejte zónou a určujte svůj osud, protože si budete volit svou vlastní cestu v rámci vysoce rozvětveného epického příběhu.

Zdroj: GSC Game World

Připravte se na střetnutí s děsivými zmutovanými tvory, kteří se vás budou snažit zmasakrovat rozličnými způsoby. Každý mutant se může objevit v několika různých poddruzích, díky čemuž je jejich chování mnohem hůře předvídatelné.

Zdroj: GSC Game World

Největší a nejlepší zprávou je, že bylo konečně odhaleno datum, odkdy se budeme moci vrátit do zóny – datum vydání je stanoveno na 28. dubna 2022. Tou horší zprávou ale pro fanoušky je, že Stalker 2 je pouze „next-gen“ titulem, což znamená, že se neobjeví na starších generacích herních konzolí. Stalker 2 vyjde na PC a Xboxu řady X/S a již nyní si jej můžete předobjednat na Steamu.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.