Severed Steel je rychlá akce plná bullet time

Share on facebook
Sdílet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: Greylock Studio

Severed Steel je singleplayerová FPS střílečka s plynulým kaskadérským systémem, destruktivním prostředím, spoustou času na střelbu a jedinečným jednorukým hrdinou. Kombinujte běhání po stěnách, skoky, salta a skluzy, abyste zlikvidovali všechny nepřátele do jednoho.

Zdroj: Greylock Studio

Hrajete za hbitého jednorukého ostrostřelce jménem Steel, který má za úkol něco udělat. Ve hře není žádné nabíjení – proto budete často využívat bullet time, abyste nepřítele zlikvidovali jednou ranou. Dojde-li vám munice, ničeho se neobávejte, jednoduše zabavíte zbraň nepříteli a můžete zabíjet vesele dál.

Můžete zlikvidovat zdi ostrými náboji ráže 4,7 mm nebo prorazit tlustý beton kulkami ráže 50 mm. Využíváte těžkou munici k tomu, abyste co nejefektivněji likvidovali své nepřátele, a díky této destruktivní možnosti je hra mnohem zábavnější a plynulejší.

Zdroj: Greylock Studio

Zjistíte-li, že nepřítel stojí za dveřmi, prostě je vykopněte – vklouzněte do místnosti, dejte bullet time na střelbu a koste jednoho nepřítele za druhým. Pokud vám dochází munice, tak na nepřítele hodíte svou aktuální zbraň, seberete mu tu jeho a za odměnu mu pošlete jednu včelku přímo do čela. Spatříte za sklem další nepřátele, žádný problém. Rozběhněte se naproti němu, proskočte jím, opět dejte bullet time a zmasakrujte jich co nejvíce.  

Takto to totiž vypadá v praxi a musím uznat, že se jedná o zábavný svižný akční titul, který si nyní můžete vyzkoušet na Steamu. Pokud máte rádi rychlou, zběsilou akci plnou střílení a bullet time, je tento titul určen právě vám. Konkrétní datum vydání bohužel neznáme, ale titul vyjde jak na PC, tak na PS4.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn