Steelrising – Logo

Steelrising je novou hrou od tvůrců GreedFall

12. 6. 2021
Zdroj náhledu: Spiders

Studio Spiders stojící za akčním RPG GreedFall se vrací s další hrou Steelrising, která opravdu není tak divoká, jak se na první pohled zdá. Během veletrhu IGN Summer of Gaming Expo jsme měli možnost se na titul poprvé podívat ještě z vývoje. Steelrising, je akční RPG, které představuje francouzskou revoluci jako francouzskou revoluci – jen s roboty. Ludvík XVI. má v této časové linii totiž armádu automatizovaných strojů. 

Zdroj: Spiders

Hrajte za Aegise, robotického strážce Marie Antoinetty, který má za úkol vyhledat svého stvořitele, aby zastavil masakry prováděné robotickou armádou krále Ludvíka XVI. Podle našich informací se bude jednat o akčnější titul než předchozí hry z řady RPG od Spiders, přičemž bude kladen větší důraz na vertikálnost a integrovaný design úrovní, aby se zabránilo rušivým přesunům z průzkumu do boje.  

Aegis má ve svém vlastním těle integrovanou řadu zbraní na boj zblízka i těžší palebné zbraně, které lze v průběhu hry obměňovat nebo vylepšovat prostřednictvím několika jedinečných vedlejších úkolů.

Titul si můžete přidat do seznamu přání na Steamu.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.