Steelrising je novou hrou od tvůrců GreedFall

Share on facebook
Sdílet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: Spiders

Studio Spiders stojící za akčním RPG GreedFall se vrací s další hrou Steelrising, která opravdu není tak divoká, jak se na první pohled zdá. Během veletrhu IGN Summer of Gaming Expo jsme měli možnost se na titul poprvé podívat ještě z vývoje. Steelrising, je akční RPG, které představuje francouzskou revoluci jako francouzskou revoluci – jen s roboty. Ludvík XVI. má v této časové linii totiž armádu automatizovaných strojů. 

Zdroj: Spiders

Hrajte za Aegise, robotického strážce Marie Antoinetty, který má za úkol vyhledat svého stvořitele, aby zastavil masakry prováděné robotickou armádou krále Ludvíka XVI. Podle našich informací se bude jednat o akčnější titul než předchozí hry z řady RPG od Spiders, přičemž bude kladen větší důraz na vertikálnost a integrovaný design úrovní, aby se zabránilo rušivým přesunům z průzkumu do boje.  

Aegis má ve svém vlastním těle integrovanou řadu zbraní na boj zblízka i těžší palebné zbraně, které lze v průběhu hry obměňovat nebo vylepšovat prostřednictvím několika jedinečných vedlejších úkolů.

Titul si můžete přidat do seznamu přání na Steamu.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn