Steelrising – Logo

Steelrising je novou hrou od tvůrců GreedFall

12. 6. 2021
Zdroj náhledu: Spiders

Studio Spiders stojící za akčním RPG GreedFall se vrací s další hrou Steelrising, která opravdu není tak divoká, jak se na první pohled zdá. Během veletrhu IGN Summer of Gaming Expo jsme měli možnost se na titul poprvé podívat ještě z vývoje. Steelrising, je akční RPG, které představuje francouzskou revoluci jako francouzskou revoluci – jen s roboty. Ludvík XVI. má v této časové linii totiž armádu automatizovaných strojů. 

Zdroj: Spiders

Hrajte za Aegise, robotického strážce Marie Antoinetty, který má za úkol vyhledat svého stvořitele, aby zastavil masakry prováděné robotickou armádou krále Ludvíka XVI. Podle našich informací se bude jednat o akčnější titul než předchozí hry z řady RPG od Spiders, přičemž bude kladen větší důraz na vertikálnost a integrovaný design úrovní, aby se zabránilo rušivým přesunům z průzkumu do boje.  

Aegis má ve svém vlastním těle integrovanou řadu zbraní na boj zblízka i těžší palebné zbraně, které lze v průběhu hry obměňovat nebo vylepšovat prostřednictvím několika jedinečných vedlejších úkolů.

Titul si můžete přidat do seznamu přání na Steamu.https://www.youtube.com/watch?v=lcQ8v1ikpLE

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.