Warframe intro

Bylo oznámeno nové rozšíření do hry Warframe

31. 1. 2022
Zdroj náhledu: Digital Extremes

Akční free to play hra Warframe se dočká dalšího rozšíření. V posledním devstreamu vývojáři z Digital Extremes informovali o tom, že následující rozšíření do hry se bude jmenovat Angels of the Zariman. Toto DLC naváže na rozšíření The New War a přinese mimo jiné i nové herní módy.

Zdroj: Digital Extremes

Poslední velká aktualizace, nesoucí název The New War, byla vydána na konci loňského roku a přinesla novou příběhovou linku. Hráči čekali na toto DLC mnohem déle, než jim bylo původně slibováno. Nyní vývojáři z Digital Extremes slibují, že učiní letošní rok 2022 tím dosud nejlepším rokem, a proto již nyní, nedlouho po vydaném rozšíření The New War, představili další chystané DLC.

Chystané rozšíření Angels of the Zariman bude vydáno jako součást aktualizace 31.5, což bude první velká aktualizace pro Warframe v letošním roce. DLC by mělo zahrnovat hned dva zcela nové herní režimy, nové úkoly, a dokonce i novou postavu. V únoru by zřejmě vývojáři na svých streamech, které můžete sledovat na kanále twitch.tv/warframe, měli ukázat více z chystaného rozšíření. Na twitteru se také objevil první art, který ukazuje novou chystanou oblast. Na bližší informace i možné datum vydání si nicméně ještě budeme muset počkat.

Zdroj: Digital Extremes

Warframe nyní čeká aktualizace 31.1 s názvem Echoes of War, která by měla dorazit 9. února a hráčům nabídne možnost si znovu zahrát mise z rozšíření The New War. Dále bude přidáno nové vylepšení a taktéž se navrátí valentýnský event Star Days.


Článek pro Gaming Professors napsala Adéla Barešová.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.