Bylo oznámeno nové rozšíření do hry Warframe

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Digital Extremes
Akční free to play hra Warframe se dočká dalšího rozšíření. V posledním devstreamu vývojáři z Digital Extremes informovali o tom, že následující rozšíření do hry se bude jmenovat Angels of the Zariman. Toto DLC naváže na rozšíření The New War a přinese mimo jiné i nové herní módy.
Warframe Angels of the Zariman

Zdroj: Digital Extremes

Poslední velká aktualizace, nesoucí název The New War, byla vydána na konci loňského roku a přinesla novou příběhovou linku. Hráči čekali na toto DLC mnohem déle, než jim bylo původně slibováno. Nyní vývojáři z Digital Extremes slibují, že učiní letošní rok 2022 tím dosud nejlepším rokem, a proto již nyní, nedlouho po vydaném rozšíření The New War, představili další chystané DLC.
Chystané rozšíření Angels of the Zariman bude vydáno jako součást aktualizace 31.5, což bude první velká aktualizace pro Warframe v letošním roce. DLC by mělo zahrnovat hned dva zcela nové herní režimy, nové úkoly, a dokonce i novou postavu. V únoru by zřejmě vývojáři na svých streamech, které můžete sledovat na kanále twitch.tv/warframe, měli ukázat více z chystaného rozšíření. Na twitteru se také objevil první art, který ukazuje novou chystanou oblast. Na bližší informace i možné datum vydání si nicméně ještě budeme muset počkat.
Warframe Zariman Ten Zero

Zdroj: Digital Extremes

Warframe nyní čeká aktualizace 31.1 s názvem Echoes of War, která by měla dorazit 9. února a hráčům nabídne možnost si znovu zahrát mise z rozšíření The New War. Dále bude přidáno nové vylepšení a taktéž se navrátí valentýnský event Star Days.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn