Call of Duty Modern Warfare 3 - náhled

Call of Duty: Modern Warfare 3 vyjde i na starší generaci konzolí

15. 8. 2023
Zdroj náhledu: Activision

Potěšující zprávu dnes oznámila společnost Activision, která potvrdila, že nadcházející díl Call of Duty: Modern Warfare 3 dorazí kromě konzolí Xbox Series X/S a Playstation 5 také na starší generaci Xbox One a Playstation 4. Původně se totiž spekulovalo, že nový díl tuto generaci vynechá a zaměří se pouze na aktuální konzole Playstation 5 a Xbox Series X/S.

Zároveň vyšla také informace, že otevřená beta bude nejdříve k dispozici pro konzole Playstation 4 a Playstation 5, což mohou někteří považovat za velké překvapení, vzhledem k tomu, jak se čím dál hlasitěji hovoří o akvizici Microsoftu a společnosti Activision Blizzard. Musíme se ale podívat na fakt, že exkluzivita pro Sony trvá již dlouhá léta a byla uzavřena ještě před samotným oznámením akvizice. Zároveň bude Call of Duty: Modern Warfare 3 plnohodnotným dílem, nikoliv nějakým doplňkem, jak opět některé spekulace naznačovaly.

Call of Duty: Modern Warfare 3 dorazí 10. listopadu letošního roku na PC, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.