overwatch_2_stand

Overwatch 2 čelí na Steamu extrémně negativním recenzím

14. 8. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Krušné časy nyní na Steamu zažívá free-to-play hra Overwatch 2, která si od hráčů odnáší vesměs záporné recenze a dle statistik je nejhůře hodnoceným titulem na této platformě. Překonává tak i takové „klenoty“, jako je například FlatOut 3: Chaos Destruction.

Overwatch 2 - uživatelské recenze

Co si budeme povídat, Steam je jednou z mála možností, jak mohou hráči vyjádřit svůj názor ohledně Overwatch 2 či jakékoliv jiné hry, a ihned při vydání to bylo znát. Overwatch 2 začal téměř okamžitě čelit velmi negativním recenzím, které zapříčinily to, že se v současnosti jedná o jednu z nejhůře hodnocených her na Steamu. Konkrétně má titul v současnosti pouze 9 % kladných recenzí, přičemž jej v době psaní tohoto článku ohodnotilo téměř 107 000 hráčů.

Hlavním problémem a důvodem negativních recenzí je přítomnost mikrotransakcí i neúplný obsah v podobě PvE, který v současnosti sice je k dispozici, ale za příplatek 15 euro v podobě Overwatch 2 – Invasion Bundle. Problémem by možná nebyla ani tak cena, nýbrž to, že podle hodnocení hráčů nenabízí tento režim dříve slibovaný zážitek a funkce. Uvidíme, kam se trend posune a zdali například Blizzard nepřistoupí k nějakým kompromisům, jako je například uvolnění balíčku Invasion Bundle zcela zdarma.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.