Call of Duty Vanguard - vojáci

Call of Duty: Vanguard ukazuje první záběry z multiplayerového režimu Champion Hill

24. 8. 2021
Zdroj náhledu: callofduty.com

Studio Sledgehammer Games oficiálně ukázalo minutovou upoutávku na multiplayerový režim Champion Hill. V módu se současně spolu utká osm týmů ve čtyřech arénách, kde proti sobě budou stát týmy 2v2 nebo 3v3. Cíl hry je porazit tým nepřítele a dostat se do další arény, kde na vás čeká další tým. Tým, který přežije nejdéle, vyhrává. Hra probíhá následovně: hráči si vyberou jednu ze čtyř hlavních postav, Lucase Riggse, Polinu Petrovu, Wadea Jacksona nebo Arthura Kingsleyho. Každý tým začíná se stejnou výbavou. Za poražení nepřítele dostáváte body, za které si můžete koupit zbraně, upgrady na zbraně, perky a killstreaky. V režimu by měla být k vidění i destruktivita prostředí, jako je ničení dveří nebo barikád.

Champion Hill se bude odehrávat na jedné velké mapě, která bude rozdělena na pět zón, přičemž jedna zóna bude na nákup a zbylé čtyři na boj. Pokud bude tým poražen, může se na zbytek turnaje dívat ze zóny nákupu.

V základu se může zdát, že se jedná pouze o předělaný a obohacený režim Gunfight, každopádně se jedná o velice zajímavý režim, který může být zábavný, plný taktik, plánování a dynamického postupu.

Multiplayerový režim Champion Hill bude dostupný už tuto sobotu od 19 hodin a bude trvat až do 7. září. Na disku by měl zaplnit nějakých 20 GB a hru můžete stahovat už nyní. Autoři s koncem alfa verze 7. září oficiálně oznámí multiplayer. Geoff Keighley také oznámil na svém twitterovém účtu, že se už tuto středu dočkáme na letošním ročníku Gamescom první ukázky z příběhové kampaně. Dále bude následovat mezi 10–13. srpnem uzavřená beta exkluzivně pro hráče, kteří si hru předobjednali na Playstationu. Hráči na PC se dočkají o týden později, 16.–17. srpna, a otevřená beta bude dostupná pro všechny a i na všech ostatních platformách 18.–20. srpna.

Zdroj: callofduty.com


Článek pro Gaming Professors napsal Václav Zakouřil.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.