Call of Duty Warzone intro

Call of Duty: Warzone a mapa plná chyb

25. 4. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Od vydání nové mapy pro oblíbenou hru Call of Duty: Warzone uplynuly necelé tři dny. Nicméně již v tak krátké době se objevili hráči, kteří využívají chyb k dosažení vítězství. Tyto glitche, jak bývají tyto chyby v herní komunitě označovány, se objevují napříč většinou rozsáhlých multiplayerových her, kterými jsou již zmíněná série Call of Duty nebo série Battlefield.

V nově vydané mapě Verdansk '84 je glitch, díky kterému se můžete dostat pod tuto mapu a zabíjet protivníky „skrze zem“. Hráči však takové podvodníky nevidí, takže se nemohou bránit, a dokonce ani nikam ukrýt. Klip, který byl zveřejněný na Redditu, ukazuje, jak snadné je dostat se pod mapu poblíž umístění letiště. Na tuto situaci reagoval i herní ředitel Amos Hodge, který se nechal slyšet, že „je velice smutné vidět hráče, kteří této chyby zneužívají a ničí tak jedno z nejlepších děl, které v životě udělal“.

Cheatování je stejně staré jako samotné hry

Nezbývá nic jiného než souhlasit. Samozřejmě, že pokud si zakoupíte hru, máte i určitá práva. Pokud se tedy rozhodnete ochudit si atmosféru nebo přeskočit určitou pasáž tím, že si hru usnadníte použitím nějakého cheatu nebo traineru, je to do určité míry vaše věc. Špatné ovšem je, když tyto podvody používáte v multiplayerových hrách, kde ovlivňujete zážitek z hraní i ostatních hráčů. To může v konečném důsledku vést i k odlivu herní komunity na jiné hry, a vy tak můžete při cheatování zůstat na serveru osamoceni.

Zdroj: igdb.com

Letiště a stadion jsou tajným vstupem

Když se vrátíme zpět ke Call of Duty: Warzone, tak mezi místa, která by se dala označit jako „tajné vstupy do podzemí“ patří letiště a stadion. O těchto místech se obecně uvádí, že jsou v tomto aspektu problémová, dalšími místy pro “vstup” jsou vlakové nádraží a televizní stanice v centru města. Podle dosavadních informací, se však spíše objevují lidé, kteří těchto glitchů využívají, namísto toho, aby je ve větším množstvím hlásili k opravě.

Zdroj: pcgamer.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.