Achilles model1

Chcete figurku z Achilles: Legends Untold?

27. 5. 2023
Zdroj náhledu: Dark Point Games

Je to rok, co vývojáři ze studia Dark Point Games uvolnili do předběžného přístupu akční RPG Achilles: Legends Untold. Svět antického Řecka ve spojení s izometrickým RPG ve stylu klasických her žánru Souls své roční výročí oslavil velkou aktualizací, The Spider Cave Update. To však není všechno, vývojáři vydali zdarma schéma pro 3D tiskárny s modelem samotného Achilla.

„Dnes pro vás máme lahůdku. Představujeme první bezplatné DLC pro hru Achilles: Legends Untold, který obsahuje jedinečné předpřipravené skripty a STL soubory umožňující 3D tisk modelu našeho statečného hrdiny.“ – Dark Point Games

Zdroj: Dark Point Games

Tato lahůdka tak potěší výhradně majitele 3D tiskáren, jedná však každopádně o velmi originální DLC nebo spíše dárek k ročnímu výročí uvedení titulu do předběžného přístupu. 

Než se však rozhodnete tisknout, zde je pár důležitých informací:

  • Velikost souborů ke stažení je 1,8 GB a po rozbalení zipu 2,7 GB.
  • Soubory jsou nakonfigurovány pouze pro 3D tisk z pryskyřice.
  • Přednastavená velikost hotového modelu je 23 cm na výšku a 11,5 cm na šířku (resp. 9 x 4,5 palce), i když si jej samozřejmě můžete upravit podle svých představ.
  • K dispozici jsou dvě hlavy, s helmou a bez helmy.
  • Soubory najdete ve složce „Extras/3D Print Achilles Model“ uvnitř hlavního adresáře hry (klikněte pravým tlačítkem myši na hru v knihovně > „Manage“ > „Browse Local Files“).

Hru můžete sledovat zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.