Choo-Choo Charles – Tomáš zdivočel

Choo-Choo Charles nás postraší v prosinci

10. 10. 2022
Zdroj náhledu: Two Star Games

Líbí se vám vláčky a rádi si hrajete na strojvedoucího? Mašinka Tomáš má konkurenci. Už v prosinci tohoto roku na naše obrazovky dorazí hororová hra Choo-Choo Charles, ve které vás bude nahánět stvoření s tělem lokomotivy, pavoučíma nohama a děsivým obličejem vražedného klauna. No nezní to více než lákavě?

V otevřeném světě tajemného ostrova bude vaším jediným cílem zničit vražedného Charlese. K tomu budete potřebovat shromáždit dostatečnou palebnou sílu a změnit svou vlastní lokomotivu na stroj smrti na kolečkách. Svou cestu skrze ostrov si musíte pečlivě naplánovat, přitom musíte taktizovat a pomáhat místním obyvatelům, aby vám za odměnu darovali silné zbraně a tolik potřebné materiály. Zdá se, že se na tomto ostrově děje něco vážně divného. Choo-Choo Charles vychází 9. prosince 2022 na PC. Škoda, že titul nenabídne multiplayer, protože s přáteli by to teprve mohla být jízda!

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.