Colony Ship intro

Colony Ship: A Post-Earth Role Playing Game je venku!

10. 11. 2023
Zdroj náhledu: Iron Tower Studio

O akčním RPG Colony Ship, které je inspirované dílem Sirotci oblohy od amerického spisovatele Roberta A. Heinleina, jsme vás již několikrát informovali. Herním světem, v němž musíte přežít, je masivní generační meziplanetární vesmírná loď, která míří vstříc vzdálené planetě za účelem její kolonizace. 

Vývojáři z Iron Tower Studio, kteří mají zkušenosti z her Dungeon Rats a The Age of Decadence, se rozhodli skloubit postapokalyptický svět cyberpunku s prvky tahového RPG. Na titulu, který byl dva roky v předběžném přístupu, pracovali poctivě dlouhých sedm let. Colony Ship na sebe strhával pravidelnou pozornost jak hratelností, tak i stabilním hodnocení 95 % kladných uživatelských recenzí na platformě Steam. Plná verze hry, která 9. 11. 2023 oficiálně opustila předběžný přístup, je poctivé RPG, které klade důraz na volby a různé způsoby hraní. 

„Rádi bychom poděkovali hráčům Early Access, kteří nás podpořili a pomohli nám vytvořit mnohem lepší hru. Bez vás bychom se nedostali tak daleko.“ – Iron Tower Studio

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.