Colony Ship – nová lokace

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Iron Tower Studio

O cyberpunkové hře Colony Ship jsme vás již několikrát informovali. Jde o připravované izometrické akční RPG, které je inspirované dílem Sirotci oblohy od amerického spisovatele Roberta A. Heinleina. Herním světem, v němž musíte přežít, je masivní generační meziplanetární vesmírná loď, která míří vstříc vzdálené planetě za účelem její kolonizace. Vývojáři z Iron Tower Studio, kteří mají zkušenosti z her Dungeon Rats a The Age of Decadence, se rozhodli skloubit postapokalyptický svět cyberpunku s prvky tahového RPG. Nyní, i když s tříměsíčním zpožděním oproti plánu, je do hry konečně přidána další lokace.

Colony ship The Habibat

Zdroj: Iron Tower Studio

Čekání stálo za to!

„Po tříměsíčním zpoždění je Habitat konečně připraven. Jedná se o důležitý milník, který do hry přidává jednu z nejdůležitějších a největších lokací a znamená konec druhé kapitoly. V tuto chvíli je hotovo 60 % obsahu.“ – Iron Tower Studio

V této nové lokaci se naplno seznámíte se třemi hlavními frakcemi a zjistíte, o co jim jde. Tedy, alespoň oficiálně. Kromě samotných frakcí poznáte i jejich členy, zvyky a také se dozvíte více o specifickém předmětu, který jste při plnění jistého úkolu mohli nalézt. Na rozdíl od lokace The Pit je Habitat spíše o diplomacii, respektive intrikách a různých spiknutích.

Vývojáři dále dodávají, že v průběhu vývoje budou i nadále pracovat na vylepšení vizuální stránky hry. Rozšířeny budou také rozhovory a následné volby při konverzaci, které ještě více ovlivní vztah NPC k vaší postavě a také k členům vaší party. 

Zároveň skromně dodávají „Cokoli byste tam chtěli vidět (předpokládáme, že už víte, co můžeme a nemůžeme), dejte nám vědět.“ – Iron Tower Studio. Zároveň se vývojáři omlouvají za zpoždění a těší se na zpětnou reakci hráčů a komunity.

Více informací naleznete zde.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn