Colony Ship intro

Colony Ship – nové zóny

24. 4. 2023
 

O cyberpunkové hře Colony Ship jsme vás již několikrát informovali. Jde o připravované izometrické akční RPG, které je inspirované dílem Sirotci oblohy od amerického spisovatele Roberta A. Heinleina. Herním světem, v němž musíte přežít, je masivní generační meziplanetární vesmírná loď, která míří vstříc vzdálené planetě za účelem její kolonizace. Vývojáři z Iron Tower Studio, kteří mají zkušenosti z her Dungeon Rats a The Age of Decadence, se rozhodli skloubit postapokalyptický svět cyberpunku s prvky tahového RPG. 

Colony Ship jobs

Po měsíci zde je nová aktualizace přinášející nové zóny, které můžete navštívit.

„Vážení členové synody,Naše divize má za úkol chránit vzácné plodiny a rostliny, věčný dar Matky Země Proximě, naší zemi zaslíbené.Víme, že nebezpečí bude mnoho: škůdci, houby, patogeny, dokonce i samotná půda, ale se správnými nástroji lze škůdce zahnat, houby zvládnout a půdu obohatit.Naši předkové nám dali tyto nástroje: klíčové druhy, které určují celé ekosystémy a drží je pohromadě, a jako každý nástroj musí být tvarovány a v případě potřeby i přetvářeny, aby vyhovovaly danému úkolu.Tyto druhy budou naší první obrannou linií v bitvě, která nás teprve čeká. Budou střežit naše pole a neúnavně je chránit před jakoukoli místní hrozbou, která se zahrabe, zaleze nebo přiletí, a to co nejhumánnějším a nejekologičtějším způsobem.Naše plováky dokáží narušit mozkové vlny a jemně odvrátit každého, kdo se přiblíží k určenému perimetru. Pokud se to nepodaří, mohou rychle vytvořit elektrický náboj o síle až 1 200 voltů – což je více než dost na to, aby narušitel odešel a už se nikdy nevrátil.“  – Iron Tower Studio

Hru můžete sledovat zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.