Core Keeper se dočká prvního velkého updatu

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Pugstorm
O 2D kooperativní survival hře nesoucí název Core Keeper jsme vás již jednou v minulosti informovali. Titul se totiž na Steamu stal docela velkým hitem. 48 hodin po vydání se prodalo sto tisíc kopií a po týdnu dokonce 250 000. Popularita hry stále roste a stejně tak kladné recenze, což znamená, že vývojáři mají velkou chuť přidávat do hry nový obsah a vylepšovat ji.
Nadcházející první větší update ponese název The Sunken Sea a bude představen 12. června na PC Gaming Show. Tato aktualizace do hry přinese nový vodní biom s ostrovy, loděmi a několika novými nepřáteli. Vaším hlavním cílem bude prozkoumat tento nový svět a vyřešit starověkou záhadu.
Momentální novinkou ve hře Core Keeper jsou dedikované servery, což znamená, že hráči můžou hostovat multiplayerový svět, do kterého se může kdokoliv kdykoliv připojit.

Pokud vás titul Core Keeper zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání. Hra na Steamu stojí 12,99 eur, což si myslím, že je docela slušná cena na tak velmi kladně hodnocenou a nově oblíbenou hru.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn