Core Keeper náhled

Core Keeper se dočká prvního velkého updatu

14. 5. 2022
Zdroj náhledu: Pugstorm

O 2D kooperativní survival hře nesoucí název Core Keeper jsme vás již jednou v minulosti informovali. Titul se totiž na Steamu stal docela velkým hitem. 48 hodin po vydání se prodalo sto tisíc kopií a po týdnu dokonce 250 000. Popularita hry stále roste a stejně tak kladné recenze, což znamená, že vývojáři mají velkou chuť přidávat do hry nový obsah a vylepšovat ji. Nadcházející první větší update ponese název The Sunken Sea a bude představen 12. června na PC Gaming Show. Tato aktualizace do hry přinese nový vodní biom s ostrovy, loděmi a několika novými nepřáteli. Vaším hlavním cílem bude prozkoumat tento nový svět a vyřešit starověkou záhadu.

Momentální novinkou ve hře Core Keeper jsou dedikované servery, což znamená, že hráči můžou hostovat multiplayerový svět, do kterého se může kdokoliv kdykoliv připojit.

Pokud vás titul Core Keeper zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání. Hra na Steamu stojí 12,99 eur, což si myslím, že je docela slušná cena na tak velmi kladně hodnocenou a nově oblíbenou hru.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.