Prey - Epic Games

Epic Games Store rozdává další skvělou trojici her

12. 5. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Jako každý čtvrtek, i tento nám společnost Epic Games nabízí zajímavé hry, které si můžeme po dobu následujících sedmi dní přidat zcela zdarma do naší knihovny. Tentokrát se jedná o akční střílečku Prey, akční adventuru Jotun: Valhalla Edition a závodní hru Redout: Enhanced Edition.

Prey

Nacházíme se v roce 2023 a probouzíme se na palubě vesmírné stanice s názvem Talos I, která obíhá kolem Měsíce. Jsme klíčovým subjektem experimentu, jenž má navždy změnit lidstvo. Nicméně vše se strašně pokazí.
Stanice je totiž obsazena nepřátelskými mimozemšťany a ti nás pronásledují. Je tedy nutné se ponořit do všech tajemství vesmírné stanice Talos a také naší vlastní minulosti.

Prey bude na Epic Games Store dostupný do 19. května 2022.

Jotun: Valhalla Edition

Jotun: Valhalla Edition je ručně kreslená akční průzkumná hra zasazená do severské mytologie. V roli vikingské válečnice Thory budete prozkoumávat rozsáhlou oblast Norse Purgatory a bojovat s nepřátelskými Jotuny.

Jotun: Valhalla Edition bude na Epic Games Store rovněž k dispozici do 19. května 2022.

Redout: Enhanced Edition

Třetím a zároveň posledním titulem dnešní rozdávačky je arkádová závodní sci-fi hra Redout: Enhanced Edition. Titul si bere inspiraci z takových klasik, jako jsou F-Zero, WipeOut, Rollcage nebo POD.

Redout: Enhanced Edition bude také k dispozici do 19. května 2022.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.