Counter-Strike 2 náhled

Counter-Strike 2 je oficiálně tu!

28. 9. 2023
Zdroj náhledu: Valve

22. března byl oficiálně oznámen Counter-Strike 2. Valve společně s tímto oznámením představilo prostřednictvím několika videí, na co vše se můžeme těšit. Vydání bylo naplánováno na léto 2023. Léto sice oficiálně skončilo již před pár dny, ale věřím, že Valve tady to mírné zpoždění můžeme prominout. Včera, tedy 27. září, v pozdních večerních hodinách našeho času bylo CS2 oficiálně vydáno na Steamu. Jak na něj bude herní komunita reagovat? Byly opraveny všechny nedostatky, které doprovázely beta testování? To jsou otázky, na které již brzy budeme mít odpovědi.

Společně s oznámením Counter-Strike 2 také bylo zahájeno beta testování, do kterého se ze začátku dostalo jen velice málo šťastlivců. Na mě se štěstí usmálo docela brzy, a to hned během druhé vlny rozdávání pozvánek. Pamatuji si, že mé prvotní pocity ze hry nebyly pozitivní, a musím říct, že tyto pocity přetrvávají snad i do teď, avšak v menší míře. Nebudu vám zde nic nalhávat, jsem jednoduše řečeno konzerva. Jsem si ale jistá, že nyní, když je CS2 již oficiálně vydáno a nejedná se pouze o betu, bude herní zážitek zcela jiný a hlavně doufám, že také plynulejší.

Counter-Strike 2 nabízí spoustu nového, nový rankovací systém, lepší vizuální zpracování map a skinů, nové fungování kouřových granátů a ke konci všeho rychlejší a přesnější servery.

Na závěr už jen zbývá říct, sbohem CS:GO, budeš mi chybět.

Tagy:

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.