Banishers Ghosts of New Eden – no nazdar

Banishers: Ghosts of New Eden vyjde později

27. 9. 2023
Zdroj náhledu: Focus Entertainment

Francouzští vývojáři ze studia Don’t Nod oznámili nemilou zprávu pro natěšené fanoušky, kteří nedočkavě vyhlíželi blížící se vydání hry Banishers: Ghosts of New Eden . Původní termín se ze 7. listopadu 2023 přesouvá o více než tři měsíce a titul nakonec dorazí až 13. února 2024 na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Pokud se podíváme na důvod, nemusí to být co dočinění s vývojem, jak tomu bývá nejčastěji. Zbytek kalendářního roku má být poměrně rušným obdobím, v němž se dočkáme hromady nových titulů, a Banishers: Ghosts of New Eden se jednoduše chce vyhnout možnosti, že by hráči dali přednost jiným velkým triple-A titulům před zcela novou IP, kterou je. Pozitivní na tom je, že oznámení žádné zmínky o tom, že by hra měla nějaké problémy s vývojem nebo potřebovala více času k vyladění.

„Rozhodli jsme se odložit vydání této nové franšízy o tři měsíce, protože trh zažívá na konci roku intenzivní cyklus vydávání AAA titulů na PC a konzole. Jsme přesvědčeni, že komerční vydání Banishers: Ghosts of New Eden během méně nasyceného období poskytne pozornost, kterou si zaslouží.“

V tomto nadcházejícím RPG si budete moci zahrát za dva protagonisty/milence – Red a Antea. Jsou to lovci duchů, kteří se zapřísáhli chránit svět živých před přízraky a duchy. Na jejich poslední společné misi je ale bohužel Antea smrtelně zraněna a umírá. Stává se tak jedním z duchů. Pár se tedy potlouká divočinou Severní Ameriky a snaží se přijít na způsob, jak Anteu přivést zpět ze světa mrtvých.

Příznivci studia Don’t Nod se však nemusí bát, že nemají co zahrát. Přece jen koncem října vychází horolezecká adventura Jusant.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.