The Long Dark náhled

Čtvrtá epizoda do The Long Dark vyjde již v říjnu

24. 9. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

The Long Dark je survival hra, ve které se ocitáte v nebezpečné severokanadské divočině. Hra vyšla v předběžném přístupu v roce 2014, avšak bez příběhové linky. Tvůrci do hry postupně přidali i příběhovou část, avšak děj vychází po jednotlivých epizodách. Story-mode se jmenuje WINTERMUTE a po dokončení by se měl celkově skládat z pěti epizod. Poslední vydaná epizoda byla třetí a vyšla již 22. října 2019.
Dlouhé čekání na čtvrtou epizodu je oficiálně téměř u konce. Vývojářské studio Hinterland, které stojí za tímto survival počinem, zveřejnilo trailer společně s datum vydání. Čtvrtá epizoda s názvem „FURY, THEN SILENCE“ bude dostupná pro počítačové i konzolové hráče již 6. října 2021.

Podle traileru to vypadá, že ve čtvrté epizodě The Long Dark bude mít Mackenzie co dočinění s ne moc hodnými lidmi. Dále také, jak je zvykem, budete pomáhat nevinným lidem v nesnázích a samozřejmě také musíte pokračovat ve své cestě k nalezení Astrid.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.