Cult of the Lamb – Sins of the Flesh

Cult of the Lamb ještě nekončí s přidáváním nového obsahu

27. 11. 2023
Zdroj náhledu: Massive Monster

Uctívejte beránka a všechny hříchy vám budou odpuštěny. Jeho víra je totiž ta jediná správná. Tak by se dal shrnout úspěšný projekt Cult of the Lamb z dílny studia Massive Monster, který se minulý rok zapsal do nominací těch nejlepších indie her na The Game Awards. Hra nejenže skvěle kombinuje akční souboje v rozmanitých dungeonech, ale nalákala hráče i na správu svého vlastního kultu s hromadou možností a funkcí. Začátkem tohoto roku se obsah rozrostl o první velké a bezplatné DLC s názvem Relics of the Old Faith. To do hry přidalo relikvie, těžké útoky pro všechny typy zbraní, nové úkoly, nepřátele, výzvy i režimy. Vývojáři slibovali, že toto není vše a do budoucna plánují přidat mnohem víc.

Nové DLC Sins of the Flesh přijde začátkem příštího roku. Název rozšíření svádí k tomu si myslet, že i tak nevinná hra jako Cult of the Lamb dostane obsah, který by její věkové doporučení mohl kategorizovat nad 18+, ale podle slov vývojářů se nemáme čeho obávat. Kromě nového příběhu a funkcí se Sins of the Flesh má zaměřit na strukturu kultu. Bohužel ani autoři, ani vydavatel Devolver Digital k chystané aktualizaci prozatím neprozradili více a jen zanechali komentář, že se v příštích několika týdnech máme dočkat dalších podrobností. Sins of the Flesh bude stejně tak jako Relics of the Old Faith bezplatné rozšíření plné novinek. Na detaily si však ještě musíme počkat.

Cult of the Lamb si nyní v rámci Podzimního výprodeje na Steamu můžete pořídit za dosud nejnižší možnou cenu 14,99 $. 40% sleva je lákavou nabídkou pro ty, kteří se ještě nevrhli do temného světa tohoto roguelike simulátoru s neskutečně návykovou hratelností. V naší recenzi jsme si titul nemohli vynachválit. Kromě základní hry jsou ve slevě rovněž placená DLC s kosmetickými balíčky či soundtrackem.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.