Cult of the Lamb si za první týden zahrálo přes milion hráčů

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Massive Monster

Pokloňte se vyvolenému jehňátku, to totiž během prvního týdne od vydání hry Cult of the Lamb požehnalo přes jednomu milionu hráčů. Není se čemu divit. Obliba komunity i recenzentů je obrovská. Cult of the Lamb sice nepřichází s ničím vyloženě novým a přelomovým, ale skvěle pracuje s již zajetými mechanikami, k nimž přidává navíc silný a poutavý koncept. Ten je tím zdrojem, který vás u hraní přiková na dlouhé hodiny. Když setnou hlavu malého beránka, smrtí to teprve začíná! The One Who Waits vám dá sílu a moc k tomu, abyste v jeho jméně vybudovali kult a zničili ty zpropadené kacíře jiné víry.

Cult of the Lamb nabízí kombinaci akčního prozkoumávání dungeonů s managementem svého pozemku, následovníků a jejich potřeb. Přestože titul může místy působit děsivě, je odlehčen černým humorem, zvířátka se nebojí s klidem konzumovat bobky, vymýšlet drsné pranky na další členy kultu, vyznávat lásku, či naopak nenávist. Není divu, že se u něj hráči tak baví, když své následovníky můžete pojmenovat podle bližních či nepřátel a provádět jim psí kusy, jako je zavírání do pranýře, čtení myšlenek, nebo dokonce vaření speciálních pochutin z ne zrovna vábných ingrediencí. Můžete si tak vybrat, zda se stanete všemi milujícím vůdcem, který se o své ovečky náležitě a s láskou stará, nebo zvolíte cestu teroru.

Vývojářský tým Massive Monster je tímto úspěchem zcela nadšen a horlivě pracuje na opravách menších nedostatků, které se po vydání hry objevily nejen na PC, ale i konzolích. Také plánují několik bezplatných aktualizací, které do hry přidají nový obsah a rozšířené možnosti správy vašeho milovaného kultu.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn