Cult of the Lamb – kult

Cult of the Lamb si za první týden zahrálo přes milion hráčů

19. 8. 2022
Zdroj náhledu: Massive Monster

Pokloňte se vyvolenému jehňátku, to totiž během prvního týdne od vydání hry Cult of the Lamb požehnalo přes jednomu milionu hráčů. Není se čemu divit. Obliba komunity i recenzentů je obrovská. Cult of the Lamb sice nepřichází s ničím vyloženě novým a přelomovým, ale skvěle pracuje s již zajetými mechanikami, k nimž přidává navíc silný a poutavý koncept. Ten je tím zdrojem, který vás u hraní přiková na dlouhé hodiny. Když setnou hlavu malého beránka, smrtí to teprve začíná! The One Who Waits vám dá sílu a moc k tomu, abyste v jeho jméně vybudovali kult a zničili ty zpropadené kacíře jiné víry.

The Lamb has blessed 1 MILLION players in our first week!
We are eternally grateful for your devotion and our team is committed to improving the game with tweaks, fixes and free major content updates.

This is only the beginning as there’s so much room for this Cult to grow! pic.twitter.com/sj44I8Ufp3

— Cult of the Lamb 🙏🐑👑 OUT NOW (@cultofthelamb) August 18, 2022

Cult of the Lamb nabízí kombinaci akčního prozkoumávání dungeonů s managementem svého pozemku, následovníků a jejich potřeb. Přestože titul může místy působit děsivě, je odlehčen černým humorem, zvířátka se nebojí s klidem konzumovat bobky, vymýšlet drsné pranky na další členy kultu, vyznávat lásku, či naopak nenávist. Není divu, že se u něj hráči tak baví, když své následovníky můžete pojmenovat podle bližních či nepřátel a provádět jim psí kusy, jako je zavírání do pranýře, čtení myšlenek, nebo dokonce vaření speciálních pochutin z ne zrovna vábných ingrediencí. Můžete si tak vybrat, zda se stanete všemi milujícím vůdcem, který se o své ovečky náležitě a s láskou stará, nebo zvolíte cestu teroru.

Vývojářský tým Massive Monster je tímto úspěchem zcela nadšen a horlivě pracuje na opravách menších nedostatků, které se po vydání hry objevily nejen na PC, ale i konzolích. Také plánují několik bezplatných aktualizací, které do hry přidají nový obsah a rozšířené možnosti správy vašeho milovaného kultu.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.