Cursed Bet - úvod

Cursed Bet – není školka jako školka 

8. 4. 2024
Zdroj náhledu: igdb.com

Cursed Bet je hororová záležitost, v níž si užijete hru z pohledu kamery na těle (body cam). Máte dost odvahy vstoupit o půlnoci do opuštěné školky, jež je známá díky strašlivým pověstem o prokleté panence? Pokud ano, musíte se postavit této panence Ebeleen a zrušit její prokletí. 

Vývojáři z Lightworker Games přináší svým fanouškům nový trailer k chystanému titulu Cursed Bet. Tato videoherní ukázka se okamžitě vyšvihla na jedenácté místo žebříčku Creepiness. Přesné datum vydání zatím není oznámeno, ale i tak máte možnost si hru vyzkoušet alespoň prostřednictvím dema na Steamu

Tento trailer dokáže vyděsit a zároveň vám nabízí ukázku některých hádanek, jimž musíte při průzkumu školky čelit. Kromě řešení hádanek na vás čeká i prohlídka budovy a předmětů, abyste zjistili, co se zde doopravdy stalo. 

V tomto herním titulu se ujmete role chlapce Davina, jemuž kamarádi vypráví tajemné a děsivé příběhy o místní opuštěné školce, v níž se odehrály jisté děsivé události. Mezi dětmi se šušká o prokleté panence. Díky ní se ve školce děly děsivé události, což vedlo neprodleně k uzavření budovy. 

Odvážný chlapec jménem Davin chce svým kamarádům dokázat, že nic takového neexistuje. Vsadí se proto s nimi, že budovu navštíví a vše natočí, aby mu přátelé uvěřili. Co ovšem Davin netuší, je, že Ebeleen už na něj čeká. Podaří se chlapci vyváznout z této děsivé pasti? To nevíme. Víme pouze to, že aby se zachránil, musí se vypořádat nejen s vražednou panenkou, ale i s kletbou, která souží toto místo. 

Zdroj: igdb.com

Pokud by se vám čekání na titul zdálo dlouhé a hraní dema vás neuspokojilo, máte možnost vyzkoušet od vývojářů z Lightworker Games jejich starší psychologický a survival horor s názvem Sanri. V něm si zahrajete za postavu schizofrenika, kterému se během kempování ztratila žena. 

Zdroj: bloody-disgusting.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.