Jurassic Park Survival - úvodka

Jurassic Park: Survival se objevil na Steamu

5. 4. 2024
Zdroj náhledu: Saber Interactive

Jurassic Park: Survival je novou hříčkou od Saber Interactive, která se odehrává den po legendárním filmu Jurský park z roku 1993. Mnoho informací o ni prozatím není a jediné, co víme, je, že se zhostíte role Dr. Mayy Josh, vědkyně z InGenu, která se nedokázala evakuovat z Isla Nublar. Abyste unikli blížícím se dinosaurům, budete muset využít všechny dostupné zdroje a hlavně své logické uvažování, abyste se dostali z krize. Vzhledem k tomu, že se Jurassic Park: Survival se odehrává po prvním filmu, navštívíte i jeho ikonická místa, jako je například centrum pro návštěvníky nebo kuchyň. Celá hra se odehrávat z pohledu první osoby, díky čemuž zažijete ještě lepší prožitek. Tohle jsou jediné zprávy, které jsou momentálně známé.

Pokud jste původní film neviděli, určitě bych vám doporučil, abyste to napravili. Je totiž pravděpodobné, že se v připravované hře objeví odkazy právě na filmové hrdiny a jejich bláznivou cestu, kterou zde zažili. Jestli tomu tak skutečně bude, prozatím nevíme, ale bylo by to do jisté míry logické, aby tam byli zahrnuti. Film Jurský park z roku 1993 se odehrává na ostrově Isla Nublar, kde byl postaven stejnojmenný park s geneticky modifikovanými dinosaury. Jeho zakladatel, John Hammond, požádá paleontologa Dr. Alana Granta a jeho asistentku Dr. Ellie Sattlerovou, aby do něj přijeli. Jenže brzy nastane tragédie, když jednoho z pracovníků zabije velociraptor.

Společně se pak snaží chránit skupinu přeživších, včetně dětí, když selže elektrický systém a dinosauři uniknou z klecí ven. Hrdinové se tak ocitají v boji o přežití proti obrovským dinosauřím predátorům v nebezpečném prostředí ostrova. Kdybyste se chtěli o Jurassic Park: Survival dozvědět více, máte již nyní možnost přidat si ho do seznamu přání na Steamu. Cena a datum vydání prozatím nejsou stanoveny, takže neočekávejte, že byste tyto informace na stránce hry nalezli.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.