Cybergang 2069 je fanouškovský projekt randícího simulátoru

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: TripleThirst

Cyberpunk 2077 je hrou rozdělující hráčskou komunitu na dva velké tábory. Jedni na ni nedají dopustit, druzí ji nevidí zrovna v tom nejlepším světle. Ať se už řadíte k jakékoliv straně, nelze popřít, že velkým tahounem byla postava Johnnyho Silverhanda. Kdo by pohrdnul možností vykašlat se na dobývání srdce Judy, a naopak zkusit získat to Silverhandovo. Dámy a pánové, konečně jsme tuto možnost dostali. Ženský vývojářský tým pod názvem TripleThirst nedávno vydal vizuální román Cybergang 2069… hádáte správně, skutečně jde o simulátor randění ze světa Cyberpunku.

Autorky se před vývojem samozřejmě dotázaly CD Projekt Red, které mu dalo své požehnání, a jak se zdá, polské studio je z něj nadšeno. Projekt je ke stažení pro Mac i Windows zcela zdarma na oficiálních stránkách nebo můžete autorkám zanechat libovolný příspěvek za jejich povedenou práci. Popis hry samotné zní: „BEZPLATNÝ, NEOFICIÁLNÍ fanouškovský projekt vytvořený s výslovným povolením a nepodporovaný od CD Projekt Red.“

Zdroj: TripleThirst

Cybergang 2069 je vizuální román, proto se velice spoléhá na rozvoj postav, rozhovory a hráčské volby. Ovšem ani z hlediska hudby a atmosféry vůbec nezaostává. Stejně tak uchvátí i vizuální ručně kreslená podoba, a jelikož jde o simulátor randění, najdete zde i některé sexy scény. Oproti Cyberpunku 2077 dává hlavní ženské či mužské postavě V mnohem větší volby v možnostech navázat romanci. Ke stažení jsou hned čtyři dema zaměřená buď na Sandayu Odu, Gora Takemuru, Johnnyho Silverhanda, nebo Viktora Vektora.

Zdroj: cyberbang2069.itch.io

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn