Cybergang 2069 – úvodka

Cybergang 2069 je fanouškovský projekt randícího simulátoru

7. 2. 2022
Zdroj náhledu: TripleThirst

Cyberpunk 2077 je hrou rozdělující hráčskou komunitu na dva velké tábory. Jedni na ni nedají dopustit, druzí ji nevidí zrovna v tom nejlepším světle. Ať se už řadíte k jakékoliv straně, nelze popřít, že velkým tahounem byla postava Johnnyho Silverhanda. Kdo by pohrdnul možností vykašlat se na dobývání srdce Judy, a naopak zkusit získat to Silverhandovo. Dámy a pánové, konečně jsme tuto možnost dostali. Ženský vývojářský tým pod názvem TripleThirst nedávno vydal vizuální román Cybergang 2069… hádáte správně, skutečně jde o simulátor randění ze světa Cyberpunku.

Autorky se před vývojem samozřejmě dotázaly CD Projekt Red, které mu dalo své požehnání, a jak se zdá, polské studio je z něj nadšeno. Projekt je ke stažení pro Mac i Windows zcela zdarma na oficiálních stránkách nebo můžete autorkám zanechat libovolný příspěvek za jejich povedenou práci. Popis hry samotné zní: „BEZPLATNÝ, NEOFICIÁLNÍ fanouškovský projekt vytvořený s výslovným povolením a nepodporovaný od CD Projekt Red.“

Zdroj: TripleThirst

Cybergang 2069 je vizuální román, proto se velice spoléhá na rozvoj postav, rozhovory a hráčské volby. Ovšem ani z hlediska hudby a atmosféry vůbec nezaostává. Stejně tak uchvátí i vizuální ručně kreslená podoba, a jelikož jde o simulátor randění, najdete zde i některé sexy scény. Oproti Cyberpunku 2077 dává hlavní ženské či mužské postavě V mnohem větší volby v možnostech navázat romanci. Ke stažení jsou hned čtyři dema zaměřená buď na Sandayu Odu, Gora Takemuru, Johnnyho Silverhanda, nebo Viktora Vektora.

Zdroj: cyberbang2069.itch.io

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.