Voice of Cards The Forsaken Maiden – úvodka

Pokračování Voice of Cards vyjde za dva týdny

7. 2. 2022
Zdroj náhledu: Square Enix

Po úspěšném remasteru titulu NieR Replicant se jeho tvůrci – kreativní ředitel Yoko Taro, producent Yosuke Saito, skladatel Keiichi Okabe a designér Kimihiko Fujisaka – nepustili do tak hráči vytouženého pokračování, ale místo toho svou pozornost zaměřili na zcela novou hru, která se ovšem v těchto vodách stále pohybuje. Minulý rok v říjnu vyšel titul s názvem Voice of Cards: The Isle Dragon Roars a fanoušky byl přijat velice dobře. Jde o karetní hru v námi tolik milovaném stylu série NieR s RPG prvky, která, věřte nebo ne, hlásí pokračování Voice of Cards: The Forsaken Maiden. Ještě větším překvapením však je, že tento druhý díl vychází už za méně než dva týdny, konkrétně 17. února.

Zdroj: Square Enix

Tohle opravdu nikdo nečekal a zřejmě jde o snad to nejrychlejší vydání navazujícího dílu v historii, protože jsou to pouhé tři měsíce od uvedení první hry na trh. Pokud to takto půjde dál, nejspíše nás čeká třetí díl na začátku léta. Oznamovací trailer potvrzuje vydání na PC (Steam) a konzole po vzoru The Isle Dragon Roars a vydán bude pouze digitálně. Chybět nemůže ani DLC balíček s postavami z Nier: Automaty. Budete si tak moct přidat 2B jako herního avatara, nastavit pozadí Copied City, dále v něm najdete emblém YoRHa, různé ilustrace, skiny pro postavy Barrena, Latyho a Laca a mnoho dalšího.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.