Cyberpunk 2077 playstationstore

Cyberpunk 2077 má nového ředitele

28. 5. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Projekt Cyberpunk 2077 má podle GameIndustry nového vedoucího, Gabriela Amatangela, který do studia přišel v lednu 2020 jako kreativní ředitel. Amatangelo převezme místo od Adama Badowského, který je také vedoucím studia CD Projekt Red. Tato změna umožní Badowskému se více soustředit na tuto roli, což je pravděpodobně největší priorita, když se nyní studio rozhodlo pro strategii vývoje více her.

Zdroj: Cd Projekt Red

Amatangelo bude mít nadále plné ruce práce, protože Cyberpunk 2077 byl při startu v drsném stavu a bohužel v něm zůstává i nadále po vydání několika opravných patchů. CD Projekt se zavázal, že se bude držet plánu: Plán pro více hráčů se změnil, ale společný generální ředitel Adam Kiciński v dubnu uvedl „Jsme přesvědčeni, že můžeme hru uvést do takového stavu, na který můžeme být hrdí“. Na začátku letošního roku to bohužel zpozdilo plánované aktualizace ohledně DLC, aby se studio mohlo soustředit na opravu hry, ale slíbil, že aktualizace přijdou. 

Takto vypadá nový vývojový plán.

Zdroj: CD Projekt Red

Amatangelo bude v tomhle ohledu nejspíše mnohem zkušenější, protože před příchodem do CD Projekt působil ve společnosti BioWare jako designový ředitel pro Dragon Age: Inquisition, DLC Trespasser a Jaws of Hakkon. Pracoval také na Star Wars: The Old Republic a na Rise of the Hutt Cartel.

Zdroj: Pcgamer

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.