Cyberpunk 2077 má nového ředitele

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Projekt Cyberpunk 2077 má podle GameIndustry nového vedoucího, Gabriela Amatangela, který do studia přišel v lednu 2020 jako kreativní ředitel. Amatangelo převezme místo od Adama Badowského, který je také vedoucím studia CD Projekt Red. Tato změna umožní Badowskému se více soustředit na tuto roli, což je pravděpodobně největší priorita, když se nyní studio rozhodlo pro strategii vývoje více her.

Cyberpunk 2077 Johnny Silverhand

Zdroj: Cd Projekt Red

Amatangelo bude mít nadále plné ruce práce, protože Cyberpunk 2077 byl při startu v drsném stavu a bohužel v něm zůstává i nadále po vydání několika opravných patchů. CD Projekt se zavázal, že se bude držet plánu: Plán pro více hráčů se změnil, ale společný generální ředitel Adam Kiciński v dubnu uvedl „Jsme přesvědčeni, že můžeme hru uvést do takového stavu, na který můžeme být hrdí“. Na začátku letošního roku to bohužel zpozdilo plánované aktualizace ohledně DLC, aby se studio mohlo soustředit na opravu hry, ale slíbil, že aktualizace přijdou. 

Takto vypadá nový vývojový plán.

Zdroj: CD Projekt Red

Amatangelo bude v tomhle ohledu nejspíše mnohem zkušenější, protože před příchodem do CD Projekt působil ve společnosti BioWare jako designový ředitel pro Dragon Age: Inquisition, DLC Trespasser a Jaws of Hakkon. Pracoval také na Star Wars: The Old Republic a na Rise of the Hutt Cartel.

Zdroj: Pcgamer

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn