Dead Island 2 oficiálně potvrzen

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Tak, po osmi letech je to konečně tady. Žádný druhý neboli třetí díl Goat Simulatoru, ale všemi očekávané pokračování zombie hry Dead Island 2 je na světě. Na letošním Gamescomu byl představen podle nás jeden z nejvíc cool trailerů právě na Dead Island 2. Hra ukazuje velmi brutální pasáže a vedle příjemné muziky z traileru si užijete město andělů ve své plné kráse. Oficiální datum vydání je stanoveno na 3. února 2023. Vedle oficiálního traileru ukázali vývojáři z Deep Silver Dambuster Studios i gameplay trailer, který taky naleznete níže pod textem.
Ve hře si budeme moci vybrat jednu ze šesti nabízených postav, každá z nich má unikátní osobnost a způsob popravy nemrtvých, ze kterých tečou litry a litry krve. Dokonce nám bude nabídnuta kooperace až pro tři hráče.
Oficiální datum vydání je prozatím 3. února na PC, PlayStation 4, PlayStation 5 a Xbox. Prozatím lze hru předobjednat pouze jako exkluzivní na herní platformě Epic Games Store. V nabídce se objevují Deluxe a Golden edice, které nabízejí hráčům bonusový obsah.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn