Dead by Daylight úvod

Dead by Daylight a japonský horor Kruh

16. 12. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Dead by Daylight je oblíbenou volbou mnoha lidí, pokud jde o online kooperativní hororové tituly. Zvláště mezi streamovací komunitou. Je to velmi vhodná kooperativní hra pro hraní s přáteli. Hlavně během Halloweenu, i když její popularita se nesoustředí na jedno konkrétní roční období.

Jedním z důvodů úspěchu studia IP Behavior Interactive je jeho zahrnutí mnoha slavných padouchů a postav z již oblíbených franšíz. Například ze sérii Resident Evil, Halloween či Hellraiser. Nyní se šíří informace, že do hry přibývá další filmové monstrum, které pochází přímo z japonského hororu.

Ve videu, které bylo nedávno nahráno na oficiální kanál YouTube, to vypadá, že Sadako Yamamura z filmů Ring se objeví ve hře. Sadako je, pro ty, kteří neviděli původní japonské ani americké adaptace románu Kōji Suzuki z roku 1991, strašidelná dívka s dlouhými černými vlasy, která pronásleduje a zabíjí ty, kteří viděli zvláštní kazetu VHS.

Ačkoli je původní Ring (u nás známý jako Kruh), film z roku 1998, poněkud nedoceněný, alespoň pro západní publikum, jeho reimaginace jako The Ring z roku 2002 přinesla okamžitý úspěch. Tento nedávný trailer pro Dead by Daylight je krátký, ale ukazuje část symboliky filmu a končí datem březen 2022.

Kromě slavných monster a padouchů má titul Behavior Interactive také svůj vlastní seznam jedinečných antagonistů a protagonistů. Nedávno v Dead by Daylight vyšla kapitola Portrait of a Murder, která s sebou přináší nového původního vraha, umělkyni a přeživšího, Jonaha Vasqueze.

Pokud jde o další kapitolu, není toho moc známo o tom, čeho bude Sadako z hlediska svých sil schopna. Je však velice pravděpodobně, že svou roli v tom bude hrát nechvalně známá studna, ze které často vychází.

Dead by Daylight je k dispozici pro Android, iOS, Nintendo Switch, PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Stadia, Xbox One a Xbox Series X/S.

Zdroj: gamerant.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.