Dead by Daylight úvod

Dead by Daylight – Lunar Event začíná již zítra

24. 1. 2022
Zdroj náhledu: brgeeks.com

Dead by Daylight, vydané v roce 2016, zaznamenalo nárůst popularity.

Studio Behavior Interactive se tak snaží udržet věci v chodu s pravidelnými aktualizacemi a událostmi a vypadá to, že letošní lunární událost má začít již tento týden.

Podle tweetu od vývojáře před několika dny bude Dead by Daylight od zítřka spouštět „Lurking Stripes“, přičemž akce potrvá do 8. února. Nezdá se, že by existovaly jakékoliv informace o tom, kdy přesně začne. Článek od HITC se domnívá, že to má začít v 8:00 PT, 11:00 ET a 16:00 GMT. Objevily se také nějaké úniky informací o tom, co bude událost obsahovat, což může zahrnovat červené obálky objevující se na mapách. Ty by mohly poskytnout odměny, včetně vzhledů postav.

Je možné, i když to nebylo potvrzeno, že nová aktualizace bude obsahovat také petardy, pravděpodobně na oslavu nadcházejícího lunárního nového roku, který se stal populární mezi herní komunitou. V době psaní tohoto článku vývojář nesdílel žádné podrobnosti o tom, co přesně bude na události představeno, takže poskytnuté informace je lepší brát na lehkou váhu. Únik sice pochází ze zdroje, o kterém je obecně známo, že je, pokud jde o hru, docela přesný, ale čtenářům se stále doporučuje, aby jej brali s rezervou.


Dead by Daylight je často aktualizováno novými kapitolami, jako je loňský patch „Portrait of a Murder“, stejně jako velmi nedávná aktualizace kapitoly 22.5, která s sebou přinesla obvyklé úpravy a vylepšení hry. Další věc, kterou s sebou 22.5 přineslo, byla také změna jedné z funkcí zabijáka.

Nedávno došlo k určité kontroverzi, kdy lidé používali masky DBD Leatherface k obtěžování ostatních hráčů. Vzhledem k tomu se společnost Behavior Interactive rozhodla tuto funkci s poslední aktualizací odstranit. Kromě tohoto však hra stále pravidelně přitahuje mnoho hráčů. Její popularita u streamovací komunity ji pravděpodobně pomáhá udržet v centru pozornosti, a zatímco hra a studio zaznamenaly v minulosti určitý odpor, lunární událost „Lurking Stripes“ ukazuje, že studio stále funguje jako obvykle.

Dead by Daylight je k dispozici pro mobilní zařízení, PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Stadia, Switch, Xbox One a Xbox Series X/S.

Zdroj: gamerant.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.