Dead Island 2

Dead Island 2 dokončen a hra vyjde dokonce i dříve

15. 2. 2023
Zdroj náhledu: IGDB.com

Zombie akce Dead Island 2 má za sebou příběh venezuelské telenovely (ostatně hra byla oznámena v roce 2014 a máme rok 2023). Finiš práce na celém titulu ale vypadá více než slibně. Na twitteru hry se objevila informace, jakou snad nikdo nečekal: „Říkali jste si o to, máte to mít. Dead Island 2 vyjde o týden dřív. Uvidíme se v pekle už 21. dubna 2023.“

https://twitter.com/deadislandgame/status/1625147886643150852?cxt=HHwWiIC8rY_Z140tAAAA

Nečekaná zpráva tak určitě potěšila více než jednoho fanouška. Takový posun je celkově v herním světě nezvyklý, především v dnešní době, kdy jsou projekty spíše oddalovány než posouvány kupředu. Další dobrou zprávou také je, že produkt je nejspíš natolik kvalitní, doladěný a připravený, že si tvůrci mohou mnout ruce nad budoucím výdělkem. Hra by totiž měla být velmi úspěšná, tak uvidíme, jestli osud nebo týdenní posun vpřed nerozhodnou jinak.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.