Deadpool – film

Deadpool 3 už je tu s datumem premiéry

18. 11. 2022
Zdroj náhledu: Twentieth Century Fox Film Corporation

Když Ryan Reynolds oznámil, že se Hugh Jackman vrátí do role Wolverina a oba se objeví ve filmu Deadpool 3, doslova všechny sociální sítě světa praskaly ve všech. Legendární X-Men, který je nejspíš tím nejlepším ztvárněním Wolverina, jaké jsme kdy viděli, měl v roli skončil už po filmu Logan: Wolverine z roku 2017, v němž tento Rosomák hrdinsky zemřel. Upřímně, kdo říká, že nebrečel, tak lže.

Premiéra filmu bude až 8. 11. 2024, což je za dva roky, a to je sakra dlouhá doba. Oba dva herci však mají hromadu práce, a tak se nemůžeme divit, že film jen tak nevyjde. Hugh Jackman také potvrdil, že příběh Wolverina skončil jeho smrtí ve třetím filmu a tento fakt je nevyvratitelný, nezměnitelný a neupravitelný. Připomeňme si, jak herci oznámili, co se ve filmu bude dít, a začněme se těšit, protože to budou dlouhé dva roky.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.