Lies of P – hltej tu atmosféru

Vývojáři Lies of P plánují DLC

9. 10. 2023
Zdroj náhledu: NEOWIZ

Studio Neowiz stojící za velice úspěšným titulem inspirovaným náročnými Souls-like projekty a pohádkou o Pinocchiovi neoficiálně potvrdilo práce na DLC. Lies of P si rychle získalo své fanoušky ještě před vydáním a veskrze pozitivní recenze dokazují, že by mnoho hráčů toužilo po dalším nášupu, jak tak trochu škádlí potitulková scéna. Studio na svých webových stránkách zveřejnilo pracovní pozici, zahrnující DLC Content Planner pro Lies of P. Dotyčný pracovník bude mít za úkol naplánovat obsah rozšíření, z čehož lze jasně vydedukovat, že DLC je stále ve velmi rané fázi vývoje. I když oficiální potvrzení ze strany vývojářů prozatím neproběhlo, nabídka práce jasně mluví za vše.

Titul Lies of P odehrávající se ve městě Krat inspirovaném Belle Époque se z kdysi prosperujícího místa plného života, kultury a veselí stane noční můrou, když se po okolí rozutečou nebezpeční nepřátelé. Hlavní hrdina P je loutka toužící se stát člověkem. Aby uspěl, musí se probojovat městem, aby našel Geppetta a splnil tak svůj cíl. Titul je k dispozici na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X/S. 

Na další informace o nadcházejícím obsahu si budeme muset trpělivě vyčkat.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.