Counter Strike 2 náhled

Device opouští Astralis a přechází do NIP

24. 4. 2021
Zdroj náhledu: Valve

Tým Ninjas in Pyjamas, zkráceně NIP, oznámil, že Nicolai „device“ Reedtz trvale opouští dánský celek Astralis. Device podepsal s NIP tříletou smlouvu a nahrazuje tak Tima „nawwk“ Jonassona.

Nicolai byl jedním z původních členů organizace Astralis, která byla založena v roce 2016. S týmem Astralis zaznamenal několik velkých úspěchů. Třikrát vyhráli Major a Device byl osmnáctkrát zvolen nejlepším hráčem turnaje. V letech 2018–2020 dominovali celému CS:GO e-sportu a drželi si první pozici nejlepšího týmu světa.

Jeho odchod nastal necelé dva týdny poté, co oznámil, že se budou dít nějaké změny po nepovedeném startu roku. Týmu Astralis se totiž v posledních měsících velice nedařilo. Opuštěním organizace také končí jeho dlouholetá souhra s Peterem „dupreeh“ Rasmussenem a Andreasem „Xyp9x“ Højslethem, se kterými hrál od roku 2013. 

Device bude velkým zesílením organizace NIP. Týmu se totiž nedaří dostat se do nejlepších desíti týmů světa. Dánský ostrostřelec se poprvé představí v novém dresu na Flashpoint 3. Tým Astralis zde bude hrát také a jejich novým pátým hráčem je Lucas „Bubzkji“ Andersen.

Aktuální sestava NIP:

• Fredrik „REZ“ Sterner
• Nicolas „Plopski“ Gonzales Zamora
• Hampus „hampus“ Poser
• Erik „ztr“ Gustafsson
• Nicolai „device“ Reedtz

• Björn „THREAT“ Pers (trenér)

• Frederik „JAEGARN“ Andersson (asistent trenéra)

Zdroj: HLTV

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.