Skate Story – sněžme Měsíc

Devolver Digital opět předvedl vtipnou show

10. 6. 2022
Zdroj náhledu: Sam Eng

Mezi každoročními konferencemi je to právě Devolver Digital, kdo na sebe strhává pozornost vtipnými a naprosto originálními způsoby, jak svým fanouškům prezentovat novinky. Letos se skutečně překonali a všem divákům přinesli snad tu nejvíce vtipnou show plnou referencí a narážek na různá témata. Během cca půl hodinky se po půlnoci představily hned čtyři hry, na něž se společně blíže podíváme.

Cult of the Lamb

Cult of the Lamb už jsme vám představovali dříve, ale konečně známe datum vydání. To je stanoveno na 11. 8. 2022 pro PlayStation 4 a 5, Xbox Series X/S, Xbox One, Nintendo Switch a PC. Na Steamu si už nyní můžete zahrát demoverzi. Tajemná entita vám zachrání život před jistou smrtí a vy jakožto loajální beránek budete vybráni pro to, abyste se založili kult věrných následovníků. Obdržíte nové schopnosti, které vám pomohou se vypořádat s příšerami a dalším nebezpečím, abyste ochránili své svěřence. Obětujte roztomilá zvířátka, starejte se o svou komunitu a služte síle, která vám zachránila život.

Anger Foot

Anger Foot bude akční first-person střílečka, ve které budou vaší nejsilnější zbraní ty nejsmrtonosnější nohy na světě. Získávejte nové tenisky, podivuhodnými způsoby si vylepšujete schopnosti a zanechte za sebou znatelnou stopu rozkopnutých dveří, rozstřílených nepřátel a zmačkaných energetických nápojů. Tuto šílenost očekáváme v příštím roce na PC. Na Steamu už si nyní můžete vyzkoušet demoverzi.

The Plucky Squire

Od akčních kopanců přejděme ke klidné roztomilé adventuře The Plucky Squire. Ta sleduje osudy postaviček Jota a jeho přátel, kteří se budou ze stránek své knihy vytrácet do reálného světa, řešit hádanky, objevovat krásy 3D prostředí a neohroženě bojovat se všemi nepřáteli. Hra má vyjít příští rok na PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S a Nintendo Switch.

Skate Story

Pokud jste zatvrzelí milovníci skateboardu, tato hra vás jistě zaujme. Skate Story ovšem není jako ostatní hry tohoto typu. Budete totiž hrát za křehkého démona zrozeného ze skla. Splnit budete muset poněkud netradiční úkol od samotného Ďábla, a to, abyste na skateboardu dojeli až na Měsíc a spolkli ho. Titul opět čekáme během příštího roku na PC.

Záznam konference Devolver Digital najdete níže.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.