Obětujte roztomilá zvířátka v nové hře Cult of the Lamb

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Massive Monster
Jakmile drobný beránek pochoduje na smrt, aby svou hlavu položil na katův špalek, objeví se tajemná entita a zachrání mu život tím, že ho posedne a propůjčí mu silné schopnosti. Díky těm dokáže osvobodit další utlačovaná zvířátka, avšak za tuto spásu je třeba draze zaplatit. Vžijte se do role posedlého beránka, který si kolem sebe bude muset vybudovat co nejvíce následovníků, co by záhadnou sílu uctívali. Roztomilá zvířátka v malebné kreslené grafice budou obětována démonům a dle traileru si to mnohá budou dokonce i užívat. Chcete-li do podsvětí doputovat s úsměvem na tváři, nechte se do něj stáhnout pekelnými chapadly za účelem potěšit temného boha.
Nic ovšem nedostanete zadarmo. V tomto nebezpečném procedurálně generovaném světě se síla odhaduje dle toho, jak dobře si stojí vaši následovníci a jak zvládnete budovat svůj kult. Stavte nové budovy, šiřte osvícení při kázání k posílení víry, provádějte mystické rituály k usmíření falešných proroků, očistěte nevěřící a přiveďte je na správnou cestu a samozřejmě k tomu všemu zkoumejte rozlehlý svět. Roguelike mechaniky zajistí neustálou smyčku utrpení a znovuhratelnosti, dokud se vám nakonec nepodaří odhalit tajemství pekelného beraního boha.

Zdroj: Massive Monster

Pro menší studio Massive Monster je typická barevná ručně kreslená grafika, jako tomu je u jejich předešlých dvou her, Never Give Up a Adventure Pals. Tento tým je navíc jedinečný i v tom ohledu, že jeho členové pracují na dálku od Velké Británie až po Austrálii. Jejich nejnovější počin Cult of the Lamb by měl vyjít ještě v tomto roce na všechny konzole včetně PC.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn