Diablo 4 odhaluje Nekromanta

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb
Společnost Blizzard včera oznámila, že Diablo 4 bude uvedeno na trh v roce 2023 s plnou hratelností a postupem napříč platformami. Datum vydání bylo potvrzeno spolu s novým trailerem, odhalujícím poslední, pátou třídu Diabla 4: Necromancera. Ujmete se role bledého, poněkud odměřeného chlapíka, který se navzdory svému pochmurnému chování nemusí bát cestovat sám… závist.
Na rozdíl od předchozích her v sérii nabízí Diablo 4 hráčům nelineární vývoj postavy, umožňující neomezené přizpůsobení. Titul obsahuje Nightmare Dungeony, vyhrazené PvP zóny a Paragon Boards pro postup postavy nad maximální úroveň. Tyto a další novinky, včetně otevřeného herního světa, pevností a dalších prvků, ukazuje zbrusu nový herní trailer Diablo 4, který byl zveřejněn.
„Nemůžeme se dočkat, až příští rok otevřeme brány pekla – talentovaný tým, který stojí za hrou Diablo 4, staví hratelnost na první místo ve všem, co dělá, a vytvořil dosud největší a nejambicióznější vizi Svatyně,“ řekl prezident společnosti Blizzard Mike Ybarra. „Tento rozsáhlý svět čerpá hluboko z temné studnice pětadvacetileté historie série a je navržen na základě filozofie hráčské volby, takže nabízí dobrodružství, jaké hráči Diabla dosud nezažili.“

Uzavřená betaverze hry Diablo 4 se také brzy objeví – předběžná registrace k účasti byla spuštěna včera.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn