Ark - Náhled

Dinosauří survival a taktické RPG zdarma na Epic Games Store

22. 9. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Jako každý čtvrtek, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Po dobu následujících sedmi dní si do našich knihoven můžeme přidat akční survival ARK: Survival Evolved a taktické RPG Gloomhaven.

ARK: Survival Evolved

První hrou v nové nabídce je dinosauří ARK: Survival Evolved. Pokud máte rádi fantasy historii a dobrodružný život na časem zapomenutém ostrově, tato hra je rozhodně pro vás. Jakožto ztroskotanec na opuštěném ostrově budete muset vynaložit všechnu sílu k vašemu přežití. Čeká vás lov, těžba zdrojů, pěstování plodin a mnoho dalšího.

ARK: Survival Evolved bude na Epic Games Store dostupný 29. září 2022.

Gloomhaven

Gloomhaven je digitální adaptací celosvětově oblíbené komplexní deskové hry Gloomhaven od Isaaca Childrese, která získala mnoho ocenění. Za touto adaptací stojí společnost Flaming Fowl Studios, která dle dostupných informací vynaložila velké úsilí v rámci celého procesu tvorby. Ihned po vydání si hra získala pozitivní ohlas, a to nejen z řad fanoušků zmíněné deskové hry, ale i hráčů, kteří se s touto předlohou nesetkali.

Gloomhaven bude rovněž na Epic Games Store k dispozici do 29. září 2022.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.