Humble Bundle – logiášek strategie

Humble Bundle nabízí strategický balíček

22. 9. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Pokud máte rádi strategie, nenechte si ujít balíček Total War Classics z Humble Bundle, který je k dispozici pouze do 29. září – obsahuje osm strategických her, které prověří vaše taktické schopnosti.

Tento balíček nabízí hned tři možné úrovně a začíná na krásné ceně jednoho eura. Za tu můžete získat jeden titul, a to Viking: Battle For Asgard. Rozhodnete-li se do svého volného času investovat o trochu více, za pouhých sedm eur se k této hře přidá Shogun: Total War Collection, Napoleon: Total War – Definitive Edition, Medieval: Total War Collection a Empire: Total War – Definitive Edition. To ovšem není vše. Pokud chcete získat všech osm položek, které celý balíček nabízí, stačí laťku ještě o kousek zvednout na dvanáct eur a k tomuto dosavadnímu obsahu navíc přibude Total War: Shogun 2 – Rise of the Samurai, Total War: Shogun 2 a Medieval II: Total War – Definitive Edition.

Vyberte si jednu ze tří úrovní:

1. úroveň

Zaplaťte pouhé jedno euro za Viking: Battle For Asgard

2. úroveň

Přihoďte ještě dalších šest euro a získejte také Shogun: Total War Collection, Napoleon: Total War – Definitive Edition, Medieval: Total War Collection a Empire: Total War – Definitive Edition.

3. úroveň

Zaplaťte  něco málo přes dvanáct eur a získejte také Total War: Shogun 2 - Rise of the Samurai, Total War: Shogun 2 a Medieval II: Total War – Definitive Edition.

balíček Total War Classics z Humble Bundle, je k dispozici pouze do 29. září

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.