LEGO Star Wars – Castaways

Disney oznámilo nový díl v sérii LEGO Star Wars

21. 10. 2021
Zdroj náhledu: StarWars

Už je to víc jak patnáct let, co byla vydána první hra ze série LEGO Star Wars, a přesto neztratila své kouzlo. Není to tak dlouho, co se na platformě Apple Arcade objevilo LEGO Star Wars Battles, a jak se zdá, tvůrci si platformu oblíbili, protože byla právě oznámena další hra, která jej bude následovat.

Zdroj: IGDB

LEGO Star Wars: Castaways bude první online sociální akční adventura, kde si hráči mohou poskládat vlastní postavičku ze stovek dostupných dílků. Po nouzovém přistání na nové neznámé planetě uprostřed obrovského víru hráči zjistí, že na planetě nejsou sami. Představte se sousedům, pozvěte si přátele a společně prozkoumejte tuto dosud neobjevenou planetu. Trosečníci se budou muset spojit, vyřešit záhadu této nové planety a zachránit všechny na ní, porážet nepřátele, plnit mise, závodit v Microfighterech, řešit nejrůznější hádanky a zažívat jiná dobrodružství. Nebo jen tak zajít ven v Social Hubu a povídat si přes LEGO emoty. Budete si moci uvnitř hry znovu prožít zásadní momenty ze ságy Star Wars s vlastní vytvořenou postavičkou, abyste uchránili všechny před korupcí, kterou je planeta prolezlá a přeměňuje je.

Fanoušci už pár let vyčkávají na slibovanou ságu LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, která by měla vyjít na jaře roku 2022, a proto tato hra není něco, co očekávali, zvláště když doufali v něco většího. Zdá se, že Castaways bude mnohem zábavnější pro mladší obecenstvo než pro starší. Hra by měla vyjít 19. listopadu na platformu Apple Arcade, která obsahuje už víc než sto titulů a neobsahuje žádné reklamy ani mikrotransakce. Musíte si ji však platit měsíčním poplatkem 139 Kč a je dostupná pouze na iPhone, iPad, Mac a Apple TV.


Článek pro Gaming Professors napsal Michael Pavlík.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.