God of War PC - úvodní

Herní masterpiece z roku 2018 – hra God of War míří na PC

20. 10. 2021
Zdroj náhledu: Santa Monica Studio

Jedna z nejlepších exkluzivních her pro konzoli PlayStation míří na PC. To znamená, že God of War si velmi brzy užijí i hráči, kteří nevlastní PlayStation a ještě neměli možnost užít si tento herní poklad od studia Santa Monica. Není tomu poprvé, co exkluzivita z konzole zavítá na PC, od PlayStationu můžeme hrát na počítačích již Horizon Zero Dawn nebo hru Days Gone. Nedávno také bylo oznámeno Uncharted pro PC.

God of War je akční single-player RPG se skvělým příběhem a hratelností. Pro milovníky tohoto žánru povinnost. Kratos, jehož pomsta proti bohům Olympu byla již léta za ním, nyní žije v říši severských bohů a příšer. Právě v tomto drsném a nemilosrdném světě musí bojovat, aby přežil a naučil svého syna to samé. Kratos je v této hře otcem a po smrti jeho milované ženy se bude muset o syna Atreuse postarat zcela sám a získat si jeho respekt. Port na PC přinese vylepšené vizuály, funkci Nvidia DLSS, podporu ultra-wide obrazu a mnoho dalších vychytávek spojených s vylepšením obrazu a grafiky. Hry God of War na PC se dočkáme ještě před vydáním jejího pokračování, a to 14. ledna 2022.


Článek pro Gaming Professors napsal Samuel Pernica.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.