Blue Fire – Void Maker

DLC Void Maker míří na PlayStation

1. 11. 2022
Zdroj náhledu: Robi Studios

Roztomilé a pekelně náročné plošinovce Blue Fire, kterou jsme v květnu minulého roku recenzovali, se za tu dobu podařilo ujít kus cesty. Hráči si přesto přáli v titulu vidět více speciálních úrovní s názvem Void. Vývojáři se rozhodli jejich volání vyslyšet a splnit. Ne však tak, že je do hry sami přidají, ale místo toho dali fanouškům možnost si je vytvářet sami skrze bezplatné DLC Void Maker. To samotné se začátkem tohoto roku představilo pro PC a dnes, tedy 1. listopadu 2022, vychází také pro PlayStation 4 a PlayStation 5. Autoři sami přiznávají, že díky aktivní spolupráci s komunitou do hry přidali daleko více obsahu, než sami původně plánovali.

Void Maker slouží jako zjednodušený nástroj k vytváření zábavných a zajímavých fanouškovských nápadů. Můžete se držet při zemi nebo vytvořit neskutečně náročnou šílenost, protože Void Maker vám dovolí pracovat s NPC, hudbou, nepřáteli, modely, předměty i určitými mechanikami. DLC bude obsahovat dvacet čtyři úrovní vytvořených nadšenými fanoušky a některými členy vývojářského týmu Robi Studios. Sony však samo udává, že kvůli omezení si nebudete moct úrovně stahovat a sdílet.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.