Cities Skylines

Do Cities: Skylines přijdou poslední bonusy

16. 3. 2023
Zdroj náhledu: IGDB.com

Připravte si ubrousky a utřete slzy. Studio Colossal Order odhalilo novinky pro oblíbenou strategii Cities: Skylines. Očividně to ale bude také poslední obsahové DLC, které titul dostane, ačkoliv se vše zatím objevuje jen v náznacích. Dává to však smysl, vzhledem k tomu, že druhý díl je již na cestě a první má sloužit především jako roztleskávačka, tedy podpora.

Do května se můžeme těšit na spoustu nového a zajímavého obsahu. Během března se objeví africké budovy, sportovní stadiony a nákupáky. S tím samozřejmě přijdou i nové hudební stanice, s africkou či pop punkovou hudbou. V květnu přijde poté oficiální rozlučka, v rámci níž přibudou nové rádiové stanice, průmyslové budovy a architektura inspirovaná Brooklynem nebo Queensem. K tomu všemu ještě vyjde malé DLC zaměřené na turismus. Jste připraveni se s titulem rozloučit, když ztratí nový obsah?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.