Do Dead By Daylight má přijít více postav z Resident Evil

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Igdb.com
Blížící se šesté výročí otevírá spoustu možností pro diskuzi o dalších novinkách k oblíbené hře Dead by Daylight. Nejnovější z nich pak potvrzuje další crossover se slavnou zombie sérií Resident Evil. Kromě toho by se v nejnovější kapitole měl objevit nový zabiják The Dredge a nový survivor Haddie Kaura. Stále ale žádnou takovou informaci studio Behaviour Interactive nepotvrdilo.
Roli zde ale hraje i fakt, že si mnozí vzpomenou na první crossover, kde se ve světě Dead by Daylight objevili Leon Kennedy, Jill Valentine a Nemesis. Navíc to vypadá, že Capcom ještě s Behaviour Interactive skutečně chce spolupracovat, dočkáme se tedy dalšího protnutí? Na účtu The Trickster na Redditu se tak objevily úniky z budoucích kapitol Dead by Daylight. The Trickster je zároveň ten, co vylíčil informace o vstupu příšery The Dredge a postavě Haddie Kaur. POZOR, DALŠÍ ČÁST OBSAHUJE SPOILERY!
V Chapter 25 bychom se tedy mohli nejspíš dočkat dalších dvou survivorů, a to Ady Wong a Rebeccy Chambers. Ty doplní zabiják Albert Wesker. Zároveň už vychází informace o dalším zabijákovi k Chapter 26, a to Knightovi. Na rozdíl od prvních údajných informací tu však nemáme žádné leaky nebo jinou písemnou podobu. Výše uvedené informace tak nejsou ničím podloženy, protože samo Behaviour Interactive ještě musí otevřít bedýnku s obsahem Chapter 24. Co myslíte, přijde další crossover?
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn