Gotham Knights budou moci hrát až 4 hráči

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Gotham Knights by mohl obsahovat kooperativní režim pro čtyři hráče, pokud lze věřit aktualizaci seznamu hry v obchodě PlayStation Network.

Gotham Knights, umožňující hráčům ovládat Nightwinga, Batgirl, Robina nebo Red Hooda v Gothamu bez Batmana, je od svého odhalení v roce 2020 propagována jako kooperativní hra. Kooperativní režim však podporoval maximálně dva hráče. Zdá se, že vývojářské studio Warner Bros. Montreal, které stojí za hrou Batman Arkham: Origins, chce tento počet zvýšit. Nový seznam Gotham Knights na PSN totiž naznačuje, že hra má kooperativní režim pro čtyři hráče, jak informoval server PCGamesN.

Gotham Knights – obrázek

Zdroj: gameinformer

Jak vidíte na obrázku výše, PlayStation uvádí, že hra podporuje „až čtyři hráče online se službou PS Plus“. Dokonce je vedle něj symbol a nápis „síť pro 4 hráče“, což potvrzuje, že by Gotham Knights mohl obsahovat online kooperaci pro čtyři hráče. Jak však poznamenává server PCGamesN, v popisu hry se stále uvádí, že Gotham Knights lze hrát sólo nebo s jiným hrdinou.
Možná má studio Warner Bros. Montreal v rukávu nějaké překvapení nebo připravuje samostatný režim kampaně, který bude podporovat kooperaci čtyř hráčů. To ukáže až čas.

Zdroj: gameinformer, PCGamesN

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn