Gotham Knights - Cover

Gotham Knights budou moci hrát až 4 hráči

10. 5. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Gotham Knights by mohl obsahovat kooperativní režim pro čtyři hráče, pokud lze věřit aktualizaci seznamu hry v obchodě PlayStation Network.

Gotham Knights, umožňující hráčům ovládat Nightwinga, Batgirl, Robina nebo Red Hooda v Gothamu bez Batmana, je od svého odhalení v roce 2020 propagována jako kooperativní hra. Kooperativní režim však podporoval maximálně dva hráče. Zdá se, že vývojářské studio Warner Bros. Montreal, které stojí za hrou Batman Arkham: Origins, chce tento počet zvýšit. Nový seznam Gotham Knights na PSN totiž naznačuje, že hra má kooperativní režim pro čtyři hráče, jak informoval server PCGamesN.

Zdroj: gameinformer

Jak vidíte na obrázku výše, PlayStation uvádí, že hra podporuje „až čtyři hráče online se službou PS Plus“. Dokonce je vedle něj symbol a nápis „síť pro 4 hráče“, což potvrzuje, že by Gotham Knights mohl obsahovat online kooperaci pro čtyři hráče. Jak však poznamenává server PCGamesN, v popisu hry se stále uvádí, že Gotham Knights lze hrát sólo nebo s jiným hrdinou.Možná má studio Warner Bros. Montreal v rukávu nějaké překvapení nebo připravuje samostatný režim kampaně, který bude podporovat kooperaci čtyř hráčů. To ukáže až čas.

Zdroj: gameinformer, PCGamesN

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.