ETS2 1.45 - točna JOST

Do hry Euro Truck Simulator 2 vyjdou licencované točny JOST

8. 7. 2022
Zdroj náhledu: SCS Software

V rámci nové aktualizace 1.45 do hry Euro Truck Simulator 2 bude obsah rozšířen o jednu zajímavou věc. Vývojářům z SCS Software se totiž podařilo získat licenci na točny značky JOST.

Zdroj: SCS Software

Točnice JOST dostanou všichni hráči zdarma a v budoucnu zcela nahradí původní model u všech tahačů. V první fázi obdrží točny JOST Mercedes Benz New Actros, Renault Trucks T, Scania Next-Gen S, tahače Scania Next-Gen R a DAF 2021 XG a XG+. V druhé fázi budou točny dostupné i pro zbývající tahače a budou nastaveny jako výchozí při pořízení nového kamionu.

Zdroj: SCS Software

V současnosti byly točny JOST přidány v rámci otevřené betaverze. Datum vydání plné verze aktualizace 1.45 pro Euro Truck Simulator 2 není prozatím známo. Pro další informace zavítejte na oficiální stránky studia.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.