Killing Floor 2 - Epic Games

Epic Games Store rozdává akční řežbu a taktickou karetní hru

7. 7. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Jako každý čtvrtek, i dnes nám společnost Epic Games přináší další dva zajímavé tituly v rámci čtvrtečního rozdávání. Po dobu následujících sedmi dní si do našich knihoven můžeme přidat akční řežbu Killing Floor 2 a taktickou karetní hru Ancient Enemy.

Killing Floor 2

Prvním titulem v dnešní rozdávačce v obchodě Epic Games Store je akční řežba Killing Floor 2 od studia Tripwire Interactive. V ní se spolu s dalšími hráči vydáte bezhlavě střílet hordy monster, která napadla zákeřná epidemie způsobená nepovedeným experimentem.

Killing Floor 2 je možné hrát kompletně sólo nebo v kooperaci až o šesti hráčích. Titul bude v obchodě Epic Games Store k dispozici do 14. července 2022.

Ancient Enemy

Druhá hra v rámci aktuální čtvrteční rozdávačky nás zavede do ponurého a zničeného světa, v němž je naším úkolem pomocí kartiček a taktických rozhodnutí zvítězit nad zdejším zlem. Ve hře se nachází mnoho atmosférických a ponurých úrovní, kde se to hordami nepřátel jenom hemží. Využijte vaše dovednosti k tomu, abyste porazili vašeho úhlavního nepřítele a zachránili tak zdejší svět.

Ancient Enemy bude rovněž v obchodě Epic Games Store dostupný do 14. července 2022.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.